Translations:Tutorials/67/el: Difference between revisions
(Created page with "{|class="vertical-centered" \n|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/Installation||[[Special:myLanguage/Marble/Maemo/Installation|'''Εγκατάστ...") |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{|class="vertical-centered" | {|class="vertical-centered" | ||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/Installation]]||[[Special:myLanguage/Marble/Maemo/Installation|'''Εγκατάσταση του Marble στο Nokia N900''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/OfflineRouting]]||[[Special:myLanguage/Marble/Maemo/OfflineRouting|'''Εγκατάσταση της πλοήγησης χωρίς σύνδεση στο Nokia N900''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/GuidanceMode]]||[[Special:myLanguage/Marble/Maemo/GuidanceMode|'''Σχεδιασμός διαδρομής και λειτουργία καθοδήγησης στο Nokia N900''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/GPSGuidelines]]||[[Special:myLanguage/Marble/Tracking|'''Ανίχνευση GPS''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/MapThemes]]||[[Special:myLanguage/Marble/MapThemes|'''Διαμόρφωση θεμάτων χαρτών''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Maemo/Bookmarks]]||[[Special:myLanguage/Marble/Bookmarks|'''Χρησιμοποιώντας σελιδοδείκτες''']] | |||
|- | |||
|[[Image:Marble.png|48px|link=Special:myLanguage/Marble/Search]]||[[Special:myLanguage/Marble/Search|'''Αναζητώντας τοποθεσίες''']] | |||
|} |