Quick Start/uk: Difference between revisions
No edit summary |
(Created page with "У нижній частині бічної панелі ви побачите посилання <menuchoice>Вхід/реєстрація</menuchoice>. Натисніть п...") |
||
Line 18: | Line 18: | ||
Спочатку вам слід створити обліковий запис OpenID або профіль KDE. Рекомендуємо вам скористатися профілем KDE, оскільки він краще інтегрується з сайтами KDE. Отримати профіль можна [https://identity.kde.org/index.php?r=registration/index тут]. | Спочатку вам слід створити обліковий запис OpenID або профіль KDE. Рекомендуємо вам скористатися профілем KDE, оскільки він краще інтегрується з сайтами KDE. Отримати профіль можна [https://identity.kde.org/index.php?r=registration/index тут]. | ||
У нижній частині бічної панелі ви побачите посилання <menuchoice>Вхід/реєстрація</menuchoice>. Натисніть пункт <menuchoice>Вхід з допомогою OpenID</menuchoice>, виберіть спосіб входу (наприклад «KDE Identity») і увійдіть до облікового запису. Після цього система попросити вас вказати назву облікового запису на UserBase. | |||
You'll notice that under Personal Tools it now shows your username, and you have some other links. Take a little time to browse those pages, especially the <menuchoice>My Preferences</menuchoice> page where you may want to set the timezone under the <menuchoice>Date and time</menuchoice> tab. | You'll notice that under Personal Tools it now shows your username, and you have some other links. Take a little time to browse those pages, especially the <menuchoice>My Preferences</menuchoice> page where you may want to set the timezone under the <menuchoice>Date and time</menuchoice> tab. |
Revision as of 11:35, 24 October 2013
Вперше на UserBase?
UserBase відкрита до читання. Але, якщо ви маєте намір зробити внесок у розвиток цієї вікі, вам слід зареєструвати обліковий запис, оскільки це надасть вам багато переваг:
- У вас буде власне ім’я користувача та власна сторінка, на якій ви зможете зберігати чернетки.
- Ви зможете спостерігати за сторінками і отримувати сповіщення про зміни, які до них вносять.
- Ваше ім’я користувача надасть змогу іншими користувачам слідкувати за вашою роботою.
- Ви станете частиною спільноти KDE.
- ...ну, і все таке інше!
Реєстрація — процес швидкий і нескладний, нижче наведено настанови щодо реєстрації.
Створення облікового запису
Спочатку вам слід створити обліковий запис OpenID або профіль KDE. Рекомендуємо вам скористатися профілем KDE, оскільки він краще інтегрується з сайтами KDE. Отримати профіль можна тут.
У нижній частині бічної панелі ви побачите посилання
. Натисніть пункт , виберіть спосіб входу (наприклад «KDE Identity») і увійдіть до облікового запису. Після цього система попросити вас вказати назву облікового запису на UserBase.You'll notice that under Personal Tools it now shows your username, and you have some other links. Take a little time to browse those pages, especially the
page where you may want to set the timezone under the tab.
Поза сумнівом, у вас виникло багато питань, а сама UserBase з першого погляду видається досить складною, але у системі багато сторінок, які допоможуть вам почати працювати над власними внесками.
Пошук сторінок за категоріями
У нижній частині сторінки ви побачите посилання на сторінку категорії, яке може бути таким [[Category:Початок роботи/uk]]. Якщо сторінка належить до декількох категорій, ви побачите щось таке: [[Category:Початок роботи/uk|Власний внесок/uk]]. Якщо ви наведете вказівник миші на посилання категорії (якщо за ним є сторінка, а не порожнє місце), ви побачите, що це посилання веде на окрему сторінку категорії. На цій сторінці наведено список всіх сторінок, пов’язаних з категорією.
Як зробити внесок до сторінок англійською?
Після входу до системи ви побачите на кожній зі сторінок піктограму «Редагувати» (або вкладку, залежно від використаної вами теми). Крім того, на сторінці «Налаштування» ви можете налаштувати роботу так, що стане можливим окреме редагування кожного з розділів сторінки. Цією можливістю можна скористатися для внесення незначних змін або додавання невеличких фрагментів тексту. Крім того, ви можете налаштувати систему так, щоб вона типово показувала попередній результат внесених вами змін. Настанови щодо внесення змін до сторінок можна знайти тут.
Якщо ви хочете створити окрему сторінку (або навіть серію сторінок), ви знайдете корисну для себе інформацію на сторінці відповідності вмісту. На цій же сторінці наведено посилання на сторінки настанов щодо виконання типових завдань.
Що б не трапилося, ви не одні. Якщо у вас виникли проблеми, не соромтеся попросити про допомогу. Скористайтеся сторінками обговорення для питань щодо теми сторінки, — зазвичай, відповідь на ваше питання з’явиться досить швидко. Крім того, на форумі існує спеціальна тема, присвячена питанням редагування. Короткі питання, які не потребують розгорнутих відповідей можна задати на каналі IRC Freenode #kde-www.
Передусім ми бажаємо, щоб UserBase була приємною у користуванні для читачів та тих, хто бере участь у створенні сторінок.
Робота над перекладом сторінок
Якщо ви бажаєте розпочати переклад документів, інформацію з перекладу наведено на сторінці Переклад сторінки. Попросити про додавання до групи перекладачів можна за допомогою відповідного пункту на бічній панелі. Посилання на бічній панелі, Сторінки для перекладу, є чудовим місцем для спостереження за ходом перекладу вашою мовою.