KXStitch/uk: Difference between revisions

From KDE Wiki Sandbox
No edit summary
No edit summary
Line 72: Line 72:
Пакунки RPM для OpenSuSE, Fedora та CentOS можна знайти на [http://build.opensuse.org/package/show/home:sallewell/KXStitch OpenSuSE Build Service].
Пакунки RPM для OpenSuSE, Fedora та CentOS можна знайти на [http://build.opensuse.org/package/show/home:sallewell/KXStitch OpenSuSE Build Service].


<span class="mw-translate-fuzzy">
Отримати початковий код версії програми у розробці можна [http://projects.kde.org/projects/extragear/graphics/kxstitch/repository тут].
Отримати початковий код програми можна [http://projects.kde.org/projects/extragear/graphics/kxstitch/repository тут].
</span>


Version 1.2.0 source code is available [http://download.kde.org/stable/kxstitch/1.2.0/src/kxstitch-1.2.0.tar.bz2.mirrorlist here]
Version 1.2.0 source code is available [http://download.kde.org/stable/kxstitch/1.2.0/src/kxstitch-1.2.0.tar.bz2.mirrorlist here]


[[Category:Графіка/uk]]
[[Category:Графіка/uk]]

Revision as of 19:24, 18 August 2014

Other languages:
Редактор схем для вишивання хрестиком

Вступ

KXStitch — програма, за допомогою якої ви можете створювати візерунки та діаграми для вишивання хрестиком. Візерунки можна створювати «з нуля» на основі визначених користувачем розмірів сітки, які можна згодом збільшити або зменшити, якщо потрібно. Крім того, ви можете імпортувати зображення у одному з багатьох графічних форматів. Програма зменшить кількість кольорів і перетворить зображення так, щоб його можна було вишити повними стібками або частинними стібками. Ви також можете використати зображення як тло вишивки і змінювати його розміри відповідно до позначеної області. Ці імпортовані зображення можна змінювати за допомогою вбудованих до програми інструментів, щоб отримати бажаний для вас вигляд вишивки.

У програмі передбачено багато інструментів, які допоможуть вам у створенні вашого візерунка, — від заповнених і незаповнених кольором прямокутників і еліпсів до заповнених багатокутників, прямих та зворотних стібків. Крім того, ви можете вирізати, копіювати та вставляти елементи візерунка. Позначені області можна обертати на 90, 180 та 270 градусів проти годинникової стрілки, віддзеркалювати горизонтально та вертикально.

Також передбачено бібліотеку візерунків, якою можна скористатися для зберігання невеличких та великих частин візерунків, якими згодом можна скористатися для створення повноцінних зображень. Візерунки у такій бібліотеці зберігаються у форматі ієрархічного списку, який просто упорядковувати. Ви можете легко знайти потрібний вам запис. Такими бібліотеками візерунків можна також скористатися як абетками, пов’язавши з кожним з візерунків літеру абетки. За допомогою інструмента «Абетка» ви можете шукати потрібний вам елемент простим натисканням клавіші пов’язаної з ним літери. Після натискання цієї клавіші елемент просто буде вставлено до візерунка.

Ви можете визначити компонування надрукованої схеми. Передбачено можливість друку обкладинки, настанов та умовних позначень ниток і кількості стібків. Схему можна поділити на довільну кількість сторінок, можна створити масштабовані зображення складних частин вишивки і кольорових блоків зображення.

Підручник

З підручником можна ознайомитися тут.

Знімки вікон програми

Імпортування зображення
Імпортування зображення
Імпортоване зображення
Імпортоване зображення
Визначення компонування сторінки
Визначення компонування сторінки

Можливості

  • Створення візерунків.
  • Редагування наявних візерунків — програма KXStitch здатна читати файли PC Stitch.
  • Використання різних наборів ниток DMC, Anchor, Madeira.
  • Створення нетипових палітр і кольорів.
  • Використання стандартних стібків.
  • Довільне використання зворотних стібків.
  • Імпортування зображень у різних форматах.
  • Друк візерунків та панелей умовних позначень до них.

Докладніший опис можливостей наведено на сторінці можливостей.

Отримання пакунків

Пакунки RPM для OpenSuSE, Fedora та CentOS можна знайти на OpenSuSE Build Service.

Отримати початковий код версії програми у розробці можна тут.

Version 1.2.0 source code is available here