Jump to content

KuickShow/uk: Difference between revisions

From KDE Wiki Sandbox
Yurchor (talk | contribs)
Replaced content with "==Для чого призначено KuickShow?=="
Yurchor (talk | contribs)
Created page with "'''KuickShow''' може показувати зображення не витрачаючи дорогоцінний простір на екрані на панелі та ме..."
Line 7: Line 7:
==Для чого призначено KuickShow?==
==Для чого призначено KuickShow?==


'''KuickShow''' displays images using all the available space, without being wasted in bars or menus. It also has a smart automatic zooming that scales images according to its size. You can use the integrated file browser to choose images, or navigate through a folder with the mousewheel or the keyboard. It also has fullscreen view and slideshow, and supports a wide range of image formats.
'''KuickShow''' може показувати зображення не витрачаючи дорогоцінний простір на екрані на панелі та меню. Крім того, у програмі передбачено автоматичну зміну розмірів вікна відповідно до розмірів зображення. Ви зможете скористатися вбудованим навігатором файловою системою для вибору зображень або перейти до потрібного вам каталогу за допомогою коліщатками миші або клавіатури. Передбачено також повноекранний режим та режим показу слайдів і підтримку широкого діапазону форматів зображень.


==Можливості==
==Можливості==

Revision as of 17:07, 12 December 2010

Проста і зручна програма для перегляду зображень

Для чого призначено KuickShow?

KuickShow може показувати зображення не витрачаючи дорогоцінний простір на екрані на панелі та меню. Крім того, у програмі передбачено автоматичну зміну розмірів вікна відповідно до розмірів зображення. Ви зможете скористатися вбудованим навігатором файловою системою для вибору зображень або перейти до потрібного вам каталогу за допомогою коліщатками миші або клавіатури. Передбачено також повноекранний режим та режим показу слайдів і підтримку широкого діапазону форматів зображень.

Можливості

  • Швидке завантаження великих зображень.
  • Потужні можливості з навігації за допомогою клавіатури або миші.
  • Простота масштабування, віддзеркалення, повороту зображення та коригування його яскравості, контрастності та гами.
  • Режим повноекранного перегляду та перегляду слайдів.
  • Підтримка файлів у форматах jpg, gif, tiff, png, bmp, psd, xpm, xbm, pbm і eim.

Де дістати програму?

Архів з кодами програми KuickShow для KDE SC 4.x можна звантажити за адресою

http://hosti.leonde.de/~gis/kuickshow-0.9.1.tar.bz2.

Коди програми також зберігаються у сховищі extragear, каталог "graphics/". Їх можна знайти тут.


Версія програми KuickShow для KDE 3 була частиною модуля KDE Graphics, отже її можна встановити за допомогою пакунків всіх дистрибутивів, у яких можливе встановлення KDE 3.5 або раніших версій.


Збирання програми у KDE 4.x

Перш ніж розпочинати збирання KuickShow, вам слід встановити пакунки з imlib1 та всі відповідні пакунки для розробки.

Якщо у вашому дистрибутиві немає пакунків imlib1, звантажте їх за цією адресою, розпакуйте до тимчасового каталогу, увійдіть до каталогу imlib-1.9.15 і виконайте команди

./configure
make
make install

За допомогою цих команд можна зібрати і встановити Imlib до каталогу /usr/local. Після завершення встановлення розпакуйте найсвіжішу версію KuickShow до тимчасового каталогу, увійдіть до каталогу kuickshow-0.9.1 і виконайте команди

cmake -DCMAKE_INSTALL_PREFIX=/usr
make
make install

Звичайно ж, ви можете обрати інший каталог префіксу (каталог встановлення програми). Наприклад, можна вибрати каталог, до якого було встановлено KDE4.

Ну, ось і все, KuickShow встановлено. Програма готова до показу ваших зображень!