Kmail/Using Folders/uk: Difference between revisions

From KDE Wiki Sandbox
(Created page with "Якщо ви отримуєте форматовані у HTML повідомлення з довіреного джерела, наприклад блогу, на який ...")
(Created page with "Ось декілька типових дій над теками:")
Line 49: Line 49:
Якщо ви отримуєте форматовані у HTML повідомлення з довіреного джерела, наприклад блогу, на який ви підписалися, вам варто увімкнути перегляд HTML саме для цих повідомлень. Цього можна досягти так: створіть теку, налаштуйте фільтр для перенесення повідомлень до цієї нової теки, позначте теку і скористайтеся пунктом меню <menuchoice>Тека → Надавати перевагу HTML перед простим текстом</menuchoice>.
Якщо ви отримуєте форматовані у HTML повідомлення з довіреного джерела, наприклад блогу, на який ви підписалися, вам варто увімкнути перегляд HTML саме для цих повідомлень. Цього можна досягти так: створіть теку, налаштуйте фільтр для перенесення повідомлень до цієї нової теки, позначте теку і скористайтеся пунктом меню <menuchoice>Тека → Надавати перевагу HTML перед простим текстом</menuchoice>.


Some common folder actions are:
Ось декілька типових дій над теками:


*<menuchoice>Folder → Move All Messages to Trash</menuchoice>
*<menuchoice>Folder → Move All Messages to Trash</menuchoice>

Revision as of 16:44, 30 January 2014

Other languages:

Використання тек KMail

Теки KMail


Теки повідомлень використовуються для упорядковування ваших повідомлень електронної пошти. Після першого запуску KMail у «Локальних теках» міститимуться теки «вхідні», «вихідні», «надіслані», «смітник», «чернетки» та «шаблони». Кожна з цих тек має особливе призначення:

  • вхідні:

Сюди KMail типово зберігає нові повідомлення, коли ви наказуєте програмі перевірити вашу пошту.

Зауваження
Облікові записи IMAP не використовують цю теку вхідних повідомлень. Вхідні повідомлення зберігаються на сервері IMAP.


  • вихідні:

Тут зберігаються повідомлення, які очікують на надсилання. Зауважте, що для надсилання повідомлень вам не варто перетягати і скидати повідомлення до цієї теки. Для надсилання слід скористатися піктограмою надсилання у вікні редактора повідомлень.

  • надіслані:

Типово, копії усіх повідомлень, які ви надіслали, зберігатимуться у цій теці.

  • смітник:

Типово, усі повідомлення, які було пересунуто до смітника, зберігатимуться у цій теці.

  • чернетки:

Містить повідомлення, які ви розпочали редагувати, а потім зберегли до цієї теки за допомогою пункту меню Повідомлення → Зберегти як чернетку.

  • шаблони:

У цій теці зберігаються усі шаблони, створені за допомогою пункту меню Повідомлення → Зберегти як шаблон вікна редактора повідомлень. Докладніший опис можна знайти у розділі щодо нових шаблонів редактора.

Створення і користування теками

Упорядкувати ваші повідомлення електронної пошти за списками листування, відокремити повідомлення з рахунками можна за допомогою створення нових тек. Щоб створити теку, скористайтеся пунктом меню Тека → Додати теку... або пунктом Додати теку... з контекстного меню, яке можна викликати клацанням правою кнопкою миші. У відповідь на ці дії буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви можете ввести назву нової теки. Налаштувати кожну з тек, зокрема формат перегляду, показ відповідей тощо, можна за допомогою вікна властивостей теки. Для відкриття цього вікна позначте теку, до властивостей якої слід внести зміни на панелі тек, наведіть вказівник на неї, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт Властивості теки у контекстному меню. Докладніший опис можна знайти у розділі щодо властивостей тек.

Щоб пересунути повідомлення з однієї теки до іншої, позначте повідомлення, які слід пересунути, і натисніть клавішу M або скористайтеся пунктом меню Повідомлення → Пересунути повідомлення до. Буде показано список тек. Виберіть у списку теку, до якої слід пересунути повідомлення. Повідомлення також можна пересунути перетягуванням їх зі списку повідомлень до теки у списку тек.

Якщо ви часто користуєтеся певними теками, ви можете додати ці теки на панель улюблених тек, розташовану у верхньому лівому куті вікна програми. Додати теки на цю панель можна клацанням правою кнопкою миші на пункті теки з наступним вибором пункту Додати до улюблених тек.

Ви можете створити віртуальну теку з параметрами пошуку за допомогою пунктів меню Зміни → Пошук повідомлень..., Інструменти → Пошук повідомлень... або клавіатурного скорочення S. Вкажіть ваші параметри пошуку за допомогою відкритого діалогового вікна. Виберіть назву пошуку у нижній частині панелі Назва теки пошуку:, наприклад повідомлення зі словом «блог». Натисніть кнопку Шукати. Далі, скористайтеся кнопкою Відкрити теку пошуку. Теку результатів пошуку буде показано у нижній частині панелі тек.

Створення фільтрів автоматично пересуває повідомлення до вказаних тек. Це чудовий спосіб упорядкування повідомлень за списками листування, відправниками, темами тощо. Будь ласка, ознайомтеся з розділом Фільтри..., щоб дізнатися більше.

Якщо ви отримуєте форматовані у HTML повідомлення з довіреного джерела, наприклад блогу, на який ви підписалися, вам варто увімкнути перегляд HTML саме для цих повідомлень. Цього можна досягти так: створіть теку, налаштуйте фільтр для перенесення повідомлень до цієї нової теки, позначте теку і скористайтеся пунктом меню Тека → Надавати перевагу HTML перед простим текстом.

Ось декілька типових дій над теками:

  • Folder → Move All Messages to Trash

Moves all your messages in the selected folder to the trash folder.

  • Folder → Archive Folder

Create an archive of the folder. See Archive Folder... for details.

  • Тека → Вилучити теку

Вилучити теку з усіма повідомленнями і підтеками.

  • Тека → Вилучити дублікати повідомлень

Знайти у позначеній теці дублікати повідомлень і вилучити їх.